Czy przedłużanie rzęs jest bezpieczne? Jakie metody są najpopularniejsze?

Stylizacja oprawy oka stała się bardzo popularnym zabiegiem. Wiele klientek decyduje się na skorzystanie z zabiegu, jakim jest przedłużanie rzęs. Często to właśnie rzęsy są dopełnieniem stylizacji, podkreślają kobiecość i dodają uroku. Nie dziwne więc, że przedłużanie rzęs stało się na równi często wybieranym zabiegiem co manicure. Przy okazji, jeśli szukasz dobrego salonu manicure, zapoznaj się z tym artykułem http://www.omni-group.pl/czy-uda-sie-znalezc-najlepszy-salon-manicure-w-gdyni-z-nami-tak/, a znajdziesz go szybciej. Wracając do rzęs, weźmy pod lupę najpopularniejsze metody i sprawdźmy, czy stylizacja jest bezpieczna.

Jakie są metody przedłużania rzęs?

Istnieje kilka metod przedłużania rzęs. Najpopularniejsza to 1:1. W trakcie zabiegu stylistka dokleja do każdej rzęsy po jednym, sztucznym włosku. Efekt to przedłużone rzęsy, które automatycznie stają się grubsze i wyglądają niezwykle kobieco.

W kolejnej metodzie nazywanej 2:1 dokleja się dwa sztuczne włoski do jednej, naturalnej rzęsy.

Istnieją jeszcze inne metody, których zadaniem jest nie tylko wydłużenie, ale także zwiększenie objętości rzęs. Nazywa się je metodami objętościowymi i oznacza symbolami 2D, 3D oraz 4D. Polegają na doklejeniu kępki sztucznych rzęs, które doskonale zagęszczą i wydłużą rzęsy. W zależności od metody kępki są dobierane zależnie od potrzeb.

Czy zabieg jest bezpieczny?

W sieci znajdziemy mnóstwo opinii na ten temat. Jak w każdym zabiegu, tak i w tym są zwolenniczki i przeciwniczki. Mimo to eksperci twierdzą jednoznacznie, że przedłużanie rzęs jest bezpieczne tylko wtedy, gdy wykonywane jest przez doświadczoną stylistkę, która korzysta z profesjonalnych preparatów. Innymi słowy, jeśli udasz się na zabieg do sprawdzonego salonu, możesz być spokojna. A jak taki znaleźć? Z pomocą przychodzą nam wyszukiwarki, takie jak ta: https://www.moment.pl/rzesy/opole. To strona, na której znajdziesz wiele salonów w okolicy świadczących profesjonalne zabiegi przedłużania rzęs.

Zabiegi wykonywane w salonie gwarantują wysokiej jakości preparaty. Najczęstszym błędem jest stosowanie słabych jakościowo materiałów. Mowa tutaj nie tylko o doklejanych włoskach, ale także o samym kleju. Zatem nie szukaj oferty po cenie, ale po jakości usług i doświadczeniu stylistki.

Pamiętaj, że zbyt tanie usługi budzą wątpliwości. Ceny zabiegów zależnie od metody wahają się w granicach od 300 do 600 złotych. Zbyt atrakcyjne oferty lepiej wziąć na chłodno i sprawdzić, jakie materiały są w nich wykorzystywane. W końcu zdrowie jest bezcenne!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here