farbowanie włosów sombre

Dla kogoś kto chciałby radykalnie zmienić swój wizerunek sama zmiana fryzury często nie jest wystarczająca. Warto wówczas spróbować poeksperymentować z kolorami. Ostatnimi czasy bardzo popularne stało się farbowanie włosów sombre. To efekt, który można porównać do rozjaśnienia włosów przez słońce. Tego rodzaju farbowanie można dokonywać na każdym rodzaju i kolorze włosów.

Farbowanie włosów sombre

Farbowanie włosów sombre jest bardziej naturalnym i delikatniejszym odpowiednikiem koloryzacji włosów w stylu ombre. Warto nadmienić, że ten rodzaj farbowania najlepiej przeprowadzić w sprawdzonym salonie fryzjerskim. W domowych warunkach taka operacja może nam się nie udać. Koloryzacja sombre polega na rozjaśnieniu pasemek od 1 do 3 tonów. Zwykle technika ta polega na zastosowaniu kontrastu między mocno rozjaśnionymi końcówkami włosów a ciemniejszymi odcieniami u ich nasady. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy efekt podobny nieco do balejażu. Włosy farbowane techniką sombre wydają się puszyste, miękkie i gęste. To idealne rozwiązanie dla pań o cienkich i rzadkich włosach.

Uniwersalność sombre

Koloryzacja sombre jest niezwykle uniwersalna. Nadaj się do każdego rodzaju włosów – zarówno krótkich jak i długich. Można ją stosować również na każdym kolorze włosów. Taka fryzura znacznie odświeża i rozjaśnia wizerunek. Warto w tym wypadku zwiększyć ilość jasnych pasemek w bezpośredniej okolicy twarzy .Nie musisz się martwić odrostami. Nie będziesz musiała składać częstych wizyt fryzjerowi. Nie będzie bowiem konieczności częstego nanoszenia poprawek. Taka fryzura będzie się świetnie prezentowała przed 3 a nawet 4 miesiące.

Koloryzacja typu sombre jest bardzo popularna wśród celebrytów. Bardzo często możemy ją spotkać u wielu medialnych osobistości.

Ile kosztuje farbowanie włosów metodą sombre. W zależności od tego jaki salon fryzjerki wybierzmy musimy się liczyć z wydatkiem rzędu około 200 złotych. Jednak wówczas mamy pewność, że dobór kosmetyków był odpowiedni. I możemy również liczyć na fachowe doradztwo w kwestii doboru odpowiednich odcieni.

Pielęgnacja włosów sombre

Należy pamiętać, że włosy farbowane techniką sombre wymagają szczególnej pielęgnacji. Zwykle mają bowiem tendencję do przesuszania się, rozdwajania końcówek, a nawet łamania się. Warto wówczas stosować olejki, maski nawilżające, czy też balsamy przeciwko rozdwajaniu się końcówek.

Stosowanie farbowania sombre jest wciąż modne i powszechnie stosowane wśród celebrytów. Daje bardzo interesujące efekty – powiększa i zagęszcza fryzurę, a także nadaje jej świetlistego blasku. TO idealne rozwiązanie dla pań, których włosy są rzadkie i nie wyglądają spektakularnie. Ceny farbowania tą techniką nie są zbyt wygórowane. Warto jednak znaleźć w pełni profesjonalny salon fryzjerski, gdzie specjaliści stworzą nam naprawdę udaną fryzurę. Jeśli chcesz dokonać radykalnej zmiany swojej fryzury sombre może być odpowiednią dla ciebie opcją.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here