jak ściągnąć minecrafta

Jeśli czytasz ten tekst, to z pewnością szukasz informacji na temat jak ściągnąć minecrafta, grę, która podbija serca tych młodszych jak i starszych graczy od 2010 roku. W tym artykule przedstawię kilka sposobów na to jak ściągnąć tę grę.

Jak ściągnąć minecrafta?

jak ściągnąć minecraftaPodstawowym sposobem jest po zwyczajne wejście na oficjalną stronę minecrafta i pobrania instalera. Po pobraniu wchodzimy w instalator i instalujemy już bezpośrednio grę. Jednak, żeby zagrać potrzebujemy w takim wypadku konto premium, czyli po prostu pełny dostęp do gry, który można wykupić na oficjalnej stronie gry za 100 zł lub kupienie konta lub klucza na innych stronach, na których ceny są znacznie niższe. Ten sposób jest moim zdaniem najbardziej opłacalny, ponieważ w ten sposób dostajemy konto premium, które daje dostęp do wszystkich funkcji. Pozwala na wchodzenie na tak zwane serwery premium, czyli serwery wieloosobowe, które dopuszczają tylko graczy premium. Jednym z takich serwerów jest chociażby prawdopodobnie największy serwer minecraft – Hypixel.

Kolejnym wyjściem z sytuacji jest ściągnięcie za darmo innego, nieoficjalnego launchera minecraft na przykład minecraft by zyczu. Launcher taki umożliwia grę w trybie jednoosobowym oraz na serwerach wieloosobowych non-premium. Launcher by zyczu daje także możliwość grania w minecraft z modyfikacjami bez konieczności instalowania ich oddzielnie. Przygotowane są specjalne paczki modyfikacji, przykładem może być na przykład pingwin pack.
Ostatnim sposobem ściągnięcia minecrafta będzie sposób na zdobycie wersji premium pocket edition. Pierwszym krokiem jest ściągnięcie zcrackowanej aplikacji w przeglądarce lub przez aplikacje mobilne, które to umożliwiają na przykład 4shared. Następnie instalujemy pobrany przez wcześniej wspomnianą aplikacje plik. Jest nim pożądany przez nas minecraft Pocket Edition.

Warto kupić oficjalną wersję minecrafta

Mam nadzieję, że powyższe sposoby pomogą Ci, gdy najdzie Cię ochota, aby zagrać w tę świetną, rozwijającą kreatywność grę. Osobiście nie zachęcam do korzystania z innych sposobów niż sposób pierwszy, czyli kupienie oficjalnej wersji minecrafta i danie zarobić zasłuzonych pieniędzy twórcom gry.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here