Jędrna skóra ciała - endermologia

Endermologia, czyli masaż endermologiczny to zabieg, który dzięki wytworzonemu przez specjalne urządzenie podciśnieniu oddziałuje na tkankę tłuszczową oraz łączną skóry. Efekty zabiegu potrafią szybko zaskoczyć, zabieg ujędrnia skórę ciała, odchudza i redukuje cellulit, oczyszcza organizm z toksyn oraz ciała terapeutycznie. Intensywność podciśnienia uzależniona jest od osoby, na której jest wykonywany zabieg.

Efekt działania – endermologia przed i po?

Zazwyczaj skóra z biegiem czasu staje się mniej jędrna, organizm nie radzi sobie z oczyszczaniem organizmu z różnych toksyn, pojawia się cellulit. Każdy, jak najdłużej pragnie być piękny i młody. Na upływające lata nie ma się wpływu, jednak na wygląd już tak. Warto zadbać o siebie, by czuć się dobrze we własnej skórze. Porównanie endermologia przed i po pokazuje dobre rezultaty działania masażu już po kilku zabiegach. Skóra jest niejako rozciągana między rolkami. Moc podciśnienia wyzwala w tkance produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrną i elastyczną skórę.

Kiedy nastąpi efekt działania – endermologia ile zabiegów?

By zauważyć efekty działania masażu endermologicznego zaleca się poddanie min. 10 zabiegom raz w tygodniu. To absolutne minimum, jednak zdarza się, iż potrzebnych jest 20. Wszystko zależy od problemu skóry, oczekiwań klienta, a także indywidualnej reakcji skóry. Trudno na początku odpowiedzieć na pytanie: endermologia ile zabiegów? W trakcie ich wykonywania zostanie podjęta decyzja. Na ilość masażów wpływ ma także czas jego trwania, czasem proponowany zabieg trwa 15 minut, a czasem aż 60. By utrzymać rezultat, zalecane jest wykonywanie zabiegu podtrzymującego – 1 raz w miesiącu.

Ile kosztuje – endermologia cena?

Zazwyczaj w cenniku znajduje się cena za 1 zabieg oraz za pakiet zabiegów. Cena pojedynczego zabiegu na ciało znajduje się w przedziale od 100 zł. do 150 zł. Bywa, że salony inną cenę mają za skuteczne leczenie cellulitu, a inne za masaże wyszczuplające. Natomiast endermologia cena na twarz zazwyczaj kosztuje ok. 50 zł. Opłaca się wykupić od razu cały pakiet, jest tańszy, a i tak konieczny, by nastąpiła poprawa. Cena uzależniona jest od czasu trwania masażu. Przeważnie w cenie znajduje się także cena kombinezonu, który jest konieczny by chronić skórę przed mechanicznym jej uszkodzeniem pod wpływem podciśnienia.

Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzany jest dokładny wywiad zdrowotny, by wykluczyć przeciwwskazania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here