Koszula do karmienia, czy jest wygodna?

Koszule do karmienia są rodzajem stroju, bez którego większość mam nie wyobraża sobie codzienności. Koszula do karmienia zapewnia komfort, podczas posiłku naszego malucha.
W pierwszych dniach po narodzinach dziecka, żaden inny ciuch nie zapewni nam takiej wygody, jak koszula do karmienia. Dodatkowo cena takiej koszuli nie jest wysoka, więc każdą mamę stać na taki zakup.

Rodzaje koszul do karmienia

Podczas wybierania odpowiedniej koszuli do karmienia, musimy zwrócić uwagę na łatwość dotarcia do piersi. Rozwiązań, które to umożliwiają, jest wiele. Są to:

Koszule do karmienia – kopertowy dekolt, charakteryzują się odcięciem pod biustem. Górne części koszuli, zakrywają piersi, poprzez zachodzenie na siebie na zakładkę. Łatwa jest w użytkowaniu, wystarczy odsłonić jedną połowę i mamy gotową pierś do karmienia.
Jest modelem uniwersalnym, ponieważ sprawdzi się i podczas ciąży i po niej.
Jeżeli kobieta posiada duże piersi, trudno może być je wyjąć, aby nakarmić dziecko.

Koszula do karmienia – odpinane ramiączka, które odpina się dość łatwo, wystarczy użyć jednej ręki. Taka koszulka jest idealną wersją na sezon letni. Oprócz tego, że jest praktyczna, jest również bardzo ładna. Młoda mama potrafi w niej wyglądać naprawdę atrakcyjnie. Nie poleca się jej używania w sezonie zimowym, łatwo można się w niej rozchorować.

Koszule do karmienia dla kobiet

Koszula do karmienia – rozcięcie pod szyją, zapinana na guziki. Jest to tradycyjna wersja koszuli do karmienia. Wybierana bardzo często przez mamy. Podczas wyboru takiej koszuli, należy zwrócić uwagę na długość rozcięcia pod szyją. Najlepsze jest rozcięcie, wynoszące około 30 cm.
Jej zaletą jest to, że jest łatwa w użytkowaniu, bez znaczenia jakiej wielkości są piersi. Może być noszona przez cały rok.

Koszula do karmienia – rozcięcie na wysokości piersi. Są dwa rodzaje, jeden rodzaj posiada dwa pionowe rozcięcia, każde po zewnętrznej stronie piersi. Aby nakarmić malucha, wystarczy wyjąć pierś przez rozcięcie. Drugi rodzaj to koszula, która posiada jedno poziome rozcięcie, na szerokości całego biustu.

Przeczytaj też: http://www.istniejemy.pl/oslonki-na-piersi-do-czego-sluza/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here