Modelowanie sylwetki z Onda Deka

Zabiegi modelujące i wyszczuplające to najbardziej pożądane usługi gabinetów medycyny estetycznej, która w ostatnich latach przechodzi dynamiczne zmiany. Rzadko już w najlepszych klinikach chodzi o sam efekt – teraz najważniejsze jest by szedł on w parze z najwyższym poziomem bezpieczeństwa i komfortem pacjentów. Dlatego też najlepsze kliniki wdrażają nowoczesne systemy odnowy, wśród których wyróżnić należy urządzenie Onda Deka.

Onda Deka – szybciej niż trening na redukcję tkanki tłuszczowej

Żmudne treningi na siłowni, rygorystyczna dieta i długie oczekiwanie na efekty ciężkiej pracy – to nie jedyna droga do pięknej sylwetki. Trening na redukcję tkanki tłuszczowej bywa ciężki, a dla osób, które wykonują go nieumiejętnie może skończyć się bolesną kontuzją. Dlatego też medycyna estetyczna oferuje dziś niezawodne, bezpieczne metody redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej bez nadmiernego ingerowania w organizm. Bydgoska Bieńskowscy Clinic poleca w tym celu system Onda Deka, którego głowice wytwarzają fale o częstotliwości dedykowanej do spalania tkanki tłuszczowej. Częstotliwość ta jest bardziej pochłaniana przez cząsteczki tłuszczu niż przez cząsteczki wody, dlatego tylko w minimalnym stopniu pochłaniana jest przez warstwy skóry właściwej i naskórka. Energia więc prawie całkowicie przekazywana jest do tkanki podskórnej, gdzie znajdują się komórki tłuszczowe, których błony komórkowe muszą zostać przerwane, aby leczenie było skuteczne. Komórki przechodzą w stan adipocytolizy i poprzez zachodzące procesy fizjologiczne, zostają usunięte z organizmu przez układ limfatyczny.

Na czym polega redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu i nie tylko

Redukcja tkanki tłuszczowej systemem Onda Deka polega na prowadzeniu głowicy po zakwalifikowanym do zabiegu obszarze ciała. Są to przede wszystkim uda, brzuch czy pośladki. Zabieg wskazany jest osobom, które chcą osiągnąć najlepsze efekty w najkrótszym czasie, bez wyłączania się z życia zawodowego i codziennych obowiązków, pragnącym:

  • zredukować cellulit
  • wyszczuplić, wymodelować sylwetkę z jednoczesnym ujędrnieniem skóry
  • wygładzić nierówności skóry i tkanki podskórnej powstałe w wyniku innych zabiegów, m.in. liposukcji czy urazów.

System Onda Deka został wyposażony w Coolwaves™, który zapobiega uszkodzeniom naskórka i skóry właściwej. Ciepło, wywoływane przez emitowane mikrofale powoduje kurczenie się włókien kolagenowych i stymulację produkcji nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia skóry. Najczęściej, w celu uzyskania najlepszych efektów, zalecane jest wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.

Redukcja tkanki tłuszczowej zabiegi – przeciwwskazania

Chodź eksperci podkreślają, że Onda Deka jest bezpiecznym systemem redukującym tkankę tłuszczową, to nie należy zapominać o przeciwwskazaniach do jego zastosowania. Lekarze z Bieńkowscy Clinic podkreślają, że zabiegi Onda Deka nie są wskazane osobom, które:

  • są w ciąży,
  • mają rozrusznik serca,
  • chorzy na ciężkie i przewlekłe choroby nerek, wątroby
  • mają chorobę niedokrwiennę serca i przebyty zawał mięśnia sercowego
  • mają choroby zapalne skóry w obszarze poddanym kuracji
  • zmagają się z żylakami kończyn dolnych z owrzodzeniem
  • chorują na nowotwór.

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do zabiegu lekarz prowadzący instruuje w sprawie postępowania po wyjściu z kliniki. Ważne jest przede wszystkim picie dużych ilości wody – około 2,5 litra przez 3 dni, stosowanie diety ubogotłuszczowej w dniu zabiegu i 3 dni po nim, unikanie gorących kąpieli przez 2 dni po zabiegu czy rezygnacja z wyczerpujących ćwiczeń fizycznych przez 3 dni. Ponadto ważne jest powstrzymanie się od spożywania stężonych napojów alkoholowych w dniu zabiegu, a w celu podtrzymania efektów istotne jest stosowanie aktywnych preparatów do skóry.  

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here