Zalety aquafilling bodyline

XXI wiek to czas, w którym mamy coraz większe możliwości poprawy wyglądu własnego ciała. Jednym z nich jest aquafilling bodyline, czyli zabieg naturalnego powiększania piersi. Jakie są jego zalety? Najważniejsze z nich zostaną przedstawione i omówione poniżej…

1) mała inwazyjność

Cóż przede wszystkim należy podkreślić, że aquafilling bodyline charakteryzuje się naprawdę bardzo niską inwazyjnością. Tutaj bowiem nie mamy żadnego cięcia skalpelem, wsuwania implantów, dokładania czegokolwiek sztucznego. Co więcej także – nie ma nawet żadnej ogólnej narkozy, co zasadniczo zmniejsza ryzyko oraz sprawia, że zabieg jest lepiej znoszony. W ogóle trzeba powiedzieć, że taki aquafilling trwa naprawdę bardzo krótko, bo zaledwie około 90 minut.

2) krótki czas rekonwalescencji

No właśnie – wspomniane to zostało już nieco wcześniej – chodzi zasadniczo tu o to, że generalnie rekonwalescencja jest naprawdę bardzo krótka w takim przypadku. Zasadniczo to nie wynosi ona nawet jednego dnia, bowiem kilka godzin po zabiegu można już od razu iść do domu. Oczywiście należy na siebie nieco uważać, nie uprawiać wyczynowo sportów, ale nic większego.

3) naturalny efekt

To jest bardzo istotna zaleta tego zabiegu. Zasadniczo bowiem efekt jest naprawdę bardzo naturalny. Piersi zostają lekko powiększone i wypełnione – nikt nie domyśli się, że nie jest to działanie natury. Co więcej aquafilling bodyline jest bardzo naturalny – nie będzie tu zatem takiego problemu, że niestety, ale coś będzie w piersi wyczuwalnego itp.

Niestety jednak trzeba podkreślić fakt, że generalnie efekt zabiegu utrzymuje się do ośmiu lat.

4) szybki efekt

W zasadzie także na efekty nie trzeba długo czekać – pojawiają się one praktycznie od razu po zastosowaniu preparatu.

5) niska cena

Trzeba jeszcze wspomnieć o tym, że zabieg ten cechuje stosunkowo dość niska cena. Generalnie wynosi ona około pięciu tysięcy. To oczywiście jednak bardzo zależy od tego, jaki aquafilling Katowice gabinet będzie wykonywał oraz jak bardzo zauważalne jest początkowe zmniejszenie biustu czy jego asymetria.

6) aquafilling Katowicie – w wielu miejscach

Na koniec należy jeszcze podkreślić, że zasadniczo to aquafilling Katowice wykonywany jest naprawdę w bardzo wielu różnych gabinetach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, zatem na pewno nie będzie absolutnie żadnego problemu ze znalezieniem najlepszego miejsca na zabief aquafilling bodyline.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here