balony ślubne

Balony ślubne są bez wątpienia dodatkiem, który może odmienić  nawet najmniej atrakcyjną salę weselną. Ponadto sprawiają, że całość nabierze szyku i klasy. Sprawdzają się idealnie gdy chcesz zakryć brzydki sufit. Skorzystanie z balonów jest wręcz konieczne. Należy pamiętać, że balony wykorzystane w ciekawy sposób mogą być przepiękną dekoracją, ale także główną atrakcją w czasie wesela.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/balony-slubne/

Na co postawić. Co jest modne?

Kilka  lat temu popularne było wypuszczanie balonów przed kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego. W dzisiejszych czasach ludzie patrzą jednak na to z perspektywy ekologii i zanieczyszczania środowiska. Przed to rezygnują z takich rozwiązań. Balony są wykorzystywane bowiem do czego innego. Obecnie istnieją balony w formach liter, z których można ułożyć napis. Gdzie umieszczać takie napisy? Mogą być one wykorzystane np. przy stole ze słodkościami, przy wejściu, nad stołem pary młodej etc. Najczęściej przyszła para młoda decyduje się na napisy:love, miłość, mąż, żona, mr, mrs, just married. Możecie zdecydować się również na swoje imiona połączone znakiem ’’&’’. Tego typu dekoracje pomimo tego, że są tanie są ciekawym dodatkiem. Możesz zrobić z nich ściankę, aby goście weselni robili sobie przy niej zdjęcia. Jest to o wiele tańsza opcja od kwiatów, a o wiele atrakcyjniejsza dla oka.

Czy balony pasują do każdego typu wesela?

Okazuje się, że nie zawsze są one pasującym elementem. Jeśli wesele będzie w stylu boho, balony nie będą odpowiednio dopasowane pod styl zieleni, drewna, wianka na głowie oraz klimatu bliskiego natury. Z całą pewnością będą one świetnym elementem do wesela w stylu glamour!

Przyjemne dla oka

Balony są również świetnym elementem niespodzianki podczas  pierwszego tańca! W momencie kulminacyjnym mogą one spaść z sufitu. Efekt będzie fenomenalny!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here