Do czego pasuje szara bluzka

Szary jest wbrew pozorom bardzo eleganckim kolorem, dlatego ubrania w tym odcieniu bardzo dobrze się prezentują, szczególnie, gdy odpowiednio się je łączy z innymi barwami. Kobiety chętnie kupują w tym właśnie kolorze bluzki. Pytanie tylko, z czym najlepiej skomponuje się szara bluzka? Właściwie kombinacji jest wiele, trzeba tylko na spokojnie przemyśleć temat i dobrać coś, co aktualnie posiada się w szafie.

Wybór kolorów jest duży

Wszystko wskazuje na to, że szara bluzka może być łączona z różnymi kolorami. Na przykład bardzo dobrze się komponuje z czerwonym kolorem. Dodatkiem do tej bluzki mogą być czerwone spodnie, szorty, czy nawet spódnica. Jednak to nie jedyny kolor. Drugim pasującym do szarości kolorem jest biały. Tak więc szara bluzka doskonale łączy się z bielą. Do szarości pasują również ubrania w czarnym kolorze. Wiele kobiet nosi szare bluzki z żółtymi spodniami czy dodatkami. Kombinacji jest wiele. Dlatego wystarczy właściwie przez chwilę się nad tym zastanowić, zrobić przegląd szafy, aby odpowiednio dobrać kolory i skomponować strój z szarą bluzką.

Szare bluzki w różnym stylu

W sklepach dziś możemy dostać szare bluzki w różnym stylu, eleganckie i sportowe. Zwykle są oferowane wraz z różnymi dodatkami. Jednolite szare bluzki zazwyczaj są tymi, które można włożyć na różne okazje, rodzinne imprezy, czy do pracy. Kiedy są zdobione naszywkami, innymi elementami krawieckimi, pasują już bardziej na co dzień. Aktualnie szarych bluzek jest bardzo dużo w sprzedaży. Jeżeli wobec tego ktoś zdecydował się akurat na ten kolor, nie powinien mieć większego problemu z dokonaniem zakupu. Szary jest dość uniwersalnym kolorem. Dlatego można powiedzieć, że szare bluzki pasują właściwie do każdego. Nie jest to odcień zarezerwowany tylko dla konkretnej grupy osób. Dziś szare bluzki kupują kobiety z różną karnacją, z włosami różnego koloru, w różnym wieku. Kolor ten jest stale w modzie. Moda na szare bluzki chyba nigdy nie przeminie. Zmienia się wyłącznie ich styl. Warto wobec tego zorientować się, co aktualnie jest w sklepach. Same wystawy czasem podpowiadają, jak połączyć szarą bluzkę i z jakimi kolorami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here