samochód

Jeśli dbamy o czystość samochodu, to skutecznie poprawiamy nie tylko jego, ale również nasz wizerunek. Chyba każdy zgodzi się z faktem, że idealnie wypolerowany lakier od razu poprawia wygląd naszych czterech kółek. Wielu właścicieli samochodów rezygnuje jednak z troski o swój samochód, bo dotychczas używane środki czystości do samochodów zwyczajnie się nie sprawdziły. Pozostały smugi lub niedoprane plamy. Poniżej przedstawiamy linię kosmetyków samochodowych, które sprawią, że pojazd znów będzie wyglądał jak nowy.

Polska jakość produktów służących do utrzymania samochodów w czystości

Produkty marki Evron produkowane są Nieszawie – niewielkiej miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim. Firma prowadzi swoją działalność od ponad pięciu lat i wprowadza na rynek profesjonalne środki do czyszczenia przestrzeni. Doświadczony i zgrany zespół pracowników pracuje nad tym, aby środki optymalnie spełniały potrzeby odbiorców, czyli były po prostu skuteczne.

Dużą uwagi poświęca się również trosce o bezpieczeństwo ich stosowania. Środki czystości pochodzące od Evron są przyjazne zarówno dla użytkowników, jak również środowiska naturalnego. Zapewniają efektywne sprzątanie bez obaw o ewentualne zniszczenie powierzchni, którą czyścimy. Dają gwarancję najwyższego poziomu konserwacji.

Co znajduje się w katalogu produktów marki Evron?

Asortyment marki Evron został podzielony na pięć specjalistycznych linii produktowych:

  • produkty do czyszczenia i pielęgnacji nadwozia (linia N),
  • produkty do czyszczenia szyb samochodowych (linia S),
  • produkty do czyszczenia i pielęgnacji opon oraz felg (linia K),
  • produkty do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza (linia W),
  • uniwersalne produkty czyszczące (linia U).

Jak widać, w ofercie znajdują się środki, które pozwalają na kompleksowe mycie i odświeżenie samochodu, w tym na mycie wstępne oraz zasadnicze.  Każda linia produktów zawiera kilka propozycji środków. Na przykład, do pielęgnacji nadwozia wybrać można, między innymi: szampon samochodowy wzbogacony o konfigurację nanocząsteczek, preparat myjący w postaci aktywnej piany, odżywkę stosowaną na zewnętrzne elementy plastikowe, produkt dedykowany do finalnej inspekcji lakieru, spray do czyszczenia karoserii. Wymienione artykuły charakteryzują się niezwykle przyjemnym zapachem.

Chcąc zadbać o wnętrze pojazdu, do wyboru są, na przykład: detergent do bezpiecznego i efektywnego prania tapicerki metodą ekstrakcyjną, preparat do elementów plastikowych, produkt przeznaczony do skutecznego neutralizowania przykrych zapachów, spray przeznaczony do tapicerek i dachów materiałowych oraz dywaników welurowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także środki uniwersalne, czyli takie, które są dedykowane do różnych powierzchni. Warto wypróbować chociażby nowoczesny środek skutecznie usuwający uporczywe pozostałości po owadach i zanieczyszczeniach drogowych.

Gdzie kupić środki samochodowe marki Evron?

Godnym polecenia sprzedawcą profesjonalnych środków kosmetycznych służących pielęgnacji samochodów jest sklep internetowy Vertion, którego oferta dostępna jest pod adresem: http://vertion.pl/

W asortymencie sprzedawcy znajdują się jedynie sprawdzone i skuteczne wyroby, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Co ważne, oferowane kosmetyki samochodowe są biodegradowalne i nietoksyczne. Dzięki produktom Evron, dbanie o czystość samochodu staje się przyjemnością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here