Rocznica związku? Zaskocz ją niebanalnym prezentem!

Nie ważne czy pierwsza, czy też dwudziesta – rocznica związku to okazja, którą warto świętować! Jeżeli chcesz z tej okazji podarować swoje dziewczynie albo żonie upominek, sprawdź te propozycje i wybierz dla niej coś wyjątkowego!

Wyjście do restauracji

Jednym z najpopularniejszych pomysłów na prezent na rocznicę jest wyjście do restauracji.

Możemy zarezerwować stolik w ulubionej pizzerii albo wybrać się do całkowicie nowego miejsca, w którym jeszcze nie byliśmy. Wspólne wyjście do restauracji może być także doskonałym wstępem do dalszego świętowania i obdarowywania się upominkami.

Własnoręcznie przygotowane ciasto

Wspaniałym pomysłem na prezent dla ukochanej może być również własnoręcznie przygotowane ciasto – zwłaszcza gdy na co dzień nie przygotowujesz jedzenia samodzielnie. 

Wcale nie musimy decydować się na skomplikowany tort, ale możemy wybrać także proste, nieskomplikowane przepisy, które może wykonać nawet początkujący. Jabłecznik, babka czy też tarta – te ciasta wcale nie są trudne w wykonaniu i mogą być wspaniałym słodkim pomysłem na prezent dla wybranki serca.

Biżuteria

Na rocznice bardzo często wybierany jest także taki prezent dla niej jak biżuteria. Można zdecydować się na piękną broszkę, na parę kolczyków z małymi diamentami albo też na etniczny naszyjnik w jej stylu.

Biżuterię można także kupić jako grawerowaną – wykonany na niej grawerunek, na przykład wyznanie miłości wraz z datą, na pewno sprawią, że będzie to prezent jedyny w swoim rodzaju.

Wyjątkowe przeżycie

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją ukochaną upominkiem z okazji rocznicy, możesz wybrać dla niej również coś co będzie unikatowym przeżyciem, które pozostanie w pamięci na długi czas. Romantyczna wycieczka do Paryża, wyjście w góry, a może skok ze spadochronem? Takie podarunki – przeżycia również doskonale sprawdzą się na rocznicę związku!       

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here