Niesamowite skoki nad morzem

Spośród wielu atrakcji dostępnych nad polskim morzem, ciekawą przygodą mogą być efektowne i coraz bardziej popularne skoki z wysokości.

Skoki nad morzem

Obecnie w Polsce działa już wiele profesjonalnych firm zajmujących się tą działalnością. Jest to na pewno oryginalna i niesamowita oferta, która długo pozostaje zapamiętana przez większość uczestników.

Firmy zajmujące się taką formą rozrywki mają swoje ciekawe strony internetowe z całym opisem usług, cennikiem i danymi kontaktowymi. Oczywiście podczas tych niesamowitych skoków nad morzem każdy uczestnik wyrażający taką chęć może być nagrywany. To doskonała filmowa pamiątka z tej oryginalnej wyprawy.

Są także dostępne różne ciekawe promocje i rabaty. Np. rabaty dla par, rabaty na skoki w pierwszym wylocie, czy rabaty grupowe.Warto skorzystać też z voucherów, które cenowo są bardzo atrakcyjne.

Skoki w tandemie

Popularną ofertą są skoki w tandemie, gdzie u boku skoczka zawsze jest doświadczony, wykwalifikowany instruktor. To też znakomity pomysł na prezent urodzinowy, czy np. imieninowy. Skoki nad morzem to świetny sposób na świętowanie każdego ważnego wydarzenia.

Można zamówić również skoki grupowe, skoki dla firm i pełne wrażeń eventy firmowe. Oczywiście wszystkie rodzaje skoków są zupełnie bezpieczne, zawsze u boku doświadczonego specjalisty, czy instruktora.

Szkolenia

Dostępne są też różne ciekawe szkolenia teoretyczne lub praktyczne z jednym lub dwoma instruktorami. Po takich kursach osoby przeszkolone mogą już samodzielnie wykonywać skoki ze spadochronem.

Kurs jest także skierowany dla osób, które myślą o uzyskaniu licencji oraz międzynarodowych uprawnień do wykonywania skoków samodzielnych.

Przeciwwskazania

Jednak trzeba pamiętać o tym, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na skoki nad morzem. Osoby chore na epilepsję, których waga przekracza 110 kg, które mają problemy z kręgosłupem i kłopoty z układem krążenia niestety nie mogą uczestniczyć w tej świetnej formie wypoczynku.

Takie ekstremalne wyzwania jak skoki nad morzem są już dostępne dla każdego klienta, choć jeszcze paręnaście lat temu było to niemożliwe. Warto skorzystać z tego rodzaju rozrywki, aby poczuć troszeczkę adrenaliny i mieć na całe życie wspaniałe wspomnienia.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here